+420 326 303 470

O nás

Společnost DOOR FINANCIAL a.s. na trhu působí od začátku roku 2010. Zabývá se poskytováním krátkodobých hotovostních půjček fyzickým osobám a osobám samostatně výdělečně činným do výše 50 000 Kč s dobou splatnosti 45 a 60 týdnů.

Společnost poskytuje půjčky na celém území České republiky. Počet spokojených klientů DOOR FINANCIAL a.s. stabilně roste a již přesáhl 65 000.                                                                                         

               

 

 

Naším cílem je poskytovat půjčky klientům v pohodlí jejich domovů a v čase, který si zvolí.

Hodnoty

Historie

Společnost DOOR FINANCIAL a.s. se pohybuje na trhu spotřebitelských úvěrů a poskytuje nebankovní půjčky od 5 do 50 tisíc korun v České republice od roku 2010, kdy byla 20. ledna 2010 zapsána do obchodního rejstříku jako společnost s ručením omezeným. Ze 100 % je vlastněna českým kapitálem. Patří mezi poskytovatele nebankovních půjček, kteří poskytují nejvýhodnější spotřebitelské úvěry s nejnižším úrokem.

V České republice poskytuje  rychlé hotovostní půjčky ve všech  regionech. V roce 2013 rozšířila  společnost své  aktivity v oblasti  nebankovních půjček do Polska. Dohromady má v současné době téměř 65 tisíc klientů a počet klientů, kteří  mají  zájem  o  poskytnutí půjčky  stále  roste, jelikož u  DOOR FINANCIAL je spotřebitelský úvěr vyřízen snadno a do 48 hodin včetně vyplacení peněz v hotovosti.

 

 
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací